Kominek w Programie Czyste Powietrze

Kominek w Programie Czyste Powietrze

Zagadnienie kominka w Programie Czyste Powietrze, pomimo zmian Programu w styczniu 2019 roku w dalszym ciągu nasuwa wiele wątpliwości i różnych możliwości interpretacji. Jednym ze źródeł ciepła dla ogrzewania naszego domu może być kominek, może on także spełniać funkcję rekreacyjną, dogrzewając na ogół salon w którym jest posadowiony. Na potrzeby wniosku Czyste Powietrze mamy do czynienia w pierwszym przypadku ze źródłem ciepła na paliwo stałe, w drugim przypadku kominek nie jest źródłem ciepła.

Więcej

Terminy w Programie Czyste Powietrze

Złożenie wniosku w Programie Czyste Powietrze to już sukces, ale to nie pieniądze na naszym koncie. Po pierwsze trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać, czekać aż nasz wniosek zostanie sprawdzony i zostaniemy zaproszeni do podpisania umowy. Ile będziemy czekać? Zgodnie z Regulaminem konkursu Wojewódzki Fundusz na rozpatrzenie wniosku w Programie Czyste Powietrze ma 3 m-ce. Tak mówi teoria, ale z uwagi na to, że nabór wniosków jest od niedawna, pierwsze wnioski mogę być rozpatrywane dłużej.

Więcej

Program Czyste Powietrze na skróty (cz. 1)

Od 19 września 2018 roku, w ramach Programu Czyste Powietrze rozpoczął się nabór wniosków dla osób, które są właścicielami domów jednorodzinnych. Wysokość dofinansowanie dotacją uzależniona jest od uzyskiwanych dochodów na członka gospodarstwa domowego. Więcej

ECODOM CONSULTING

Skutecznie doradzi uzyskać dotację z programu Czyste Powietrze

Więcej